Bezpieczeństwo

Twoja firma w dobrych rękach.

Stabilność

Niezawodne rozwiązania dla Twojej firmy.

Efektywność

Wspieramy Cię w drodze do sukcesu.

Wsparcie IT

Skróć przestoje, zwiększ rentowność, niech technologia pracuje dla Ciebie.


CNT Support skupia się na utrzymywaniu technicznej sprawności i płynności działania, dzięki temu Twoja organizacja może skoncentrować się na swojej działalności. Możesz być spokojny, wiedząc, że nasze partnerstwo oznacza indywidualne podejście do Twojego IT.

Zmień sposób myślenia o IT z nami.

Pomyśl o nas jak o outsourcowanym dziale IT. Optymalizujemy i chronimy Twoją infrastrukturę dzień po dniu dzięki czemu Twoi użytkownicy nie doświadczą przestojów w pracy.

Wykrywaj i zapobiegaj awariom infrastruktury IT zanim przerodzą się w problemem.

Nasze usługi nastawione są na pokrycie wszystkich potrzeb wsparcia IT, od stacji roboczych przez serwery do pozostałych urządzeń w sieci, niezbędnych dla efektywnego działania organizacji. Przeprowadzając regularną konserwację i monitorowanie systemów, możemy radykalnie zmniejszyć ilość przestojów w organizacji. CNT Support zawsze patrzy na Twoją organizację i jej cele biznesowe, zaspokajając Twoje potrzeby związane z technologią zgodnie z oczekiwaniami.

Wesprzyj swój obecny dział IT

Posiadasz wewnętrzny dział IT, który obsługuje większość Twoich codziennych zagadnień IT? CNT Support z pewnością może go uzupełniać i wspomagać. Twój personel IT będzie mógł skorzystać z naszej pomocy. Jeśli Twój dział IT jest przeciążony, CNT Support jest idealnym rozwiązaniem do zmniejszenia jego obciążenia w celu zapewnienia, że reszta firmy nadal działa bez zarzutu.